BİZİ TANIYIN

Tüm Türkiye'de belediyelere ve kamu kurumlarına hizmet veren şirketimiz ilk Web Tabanlı Belediye Yönetim Bilgi Sistemi otomasyonunu geliştirmiş ve Mobil İmza Entegrasyonu, GIS Entegrasyonu gibi pek çok alanda ilklere imza atmıştır.

Deneyimli ve geniş bir kadroya sahip olan şirketimiz, 2004 yılında geliştirilen E-Belediye Yönetim Bilgi Sistemi'nin sonrasında Ar-Ge çalışmalarına devam etmiş ve Abone Yönetim Sistemi olarak geliştirilen E-Kurum projesini 2008 yılında tamamlamıştır. Son 2 yıl içerisinde geliştirilen şirketimizin son projesi
OMIS (Online Mahalli İdareler Sistemi) 3. nesil web tabanlı otomasyon projesidir ve 2012 Temmuz ayında tamamlanmıştır.

Genç ve dinamik bir üretim ve yönetim ekibiyle yolumuza hızla devam ederken, insan kaynakları ve gelişime büyük önem vermekteyiz. Her gün genişleyen kadromuz içerisinde bilgi paylaşımını ve sürekli öğrenme programlarıyla yenilenme ruhunu ayakta tutarak gelişimimizi sürdürüyoruz.

PRENSİPLERİMİZ

Vizyonumuz, yenilikçilik ve paylaşım ruhunu ortaya koyarak, yaptığımız işlerde ticari anlayıştan daha çok hizmet anlayışını ön planda tutmaktır.

Misyonumuz, kamuya verdiğimiz yazılım hizmetini ve vatandaş odaklı uygulamaları sürekli geliştirerek kurumlarımızı entegrasyon ile
bilişimde dünya standartlarının üzerine çıkarmaktır.

Hizmet, her projemiz yeni bir hizmet alanıdır. Yazılımlarımız kurumlara tüm ihtiyaçlarını kapsayacak şekilde hizmet etmek için tasarlanmıştır.
Zeka ve tasarım, daha güzel hizmet içindir.

Analiz, başarının gerçek sırrıdır. Doğru analiz ile en karmaşık problemlerin kolayca çözülebileceği gibi güçlü bir analiz ve
tasarım ile başarılı projeler ortaya konabilir.

E-Gelişim, teknoloji ile ortaya konan çözümler tabana yayılmalıdır. Ürünler kurumların işleyişini sağlamakla beraber vatandaşa sunulursa gelişim kalıcı olacaktır.
Bunun için web teknolojilerini kullanmaktayız.

Entegrasyon, yeni nesil teknoloji üretimindeki en önemli değer, sistemlerin bütünleşebilme yeteneğidir.
Entegrasyon bilişimin en çok üzerinde durulması gereken alanıdır ve önemi her yeni gelişim ile daha da artacaktır.